xenForo

xenForo 2.2 Türkçe Dil Paketi

Uzun zamandır xenForo geliştiricisi olduğum ve ayrıyeten Türkçe dil çevirilerini gerçekleştirdiğim xenForo 2.2. sürüm için Türkçe dil paketini sizlere sunuyorum.

XenForo 2.2 Türkçe dil paketi. XenForo 2.2 Türkçe yaması, Türkçe dil paketidir. ​Xenforo 2.2 değişiklikleri sürekli güncellenecek xenforo güncellemelerini takip ederek güncel Türkçe yama, Türkçe dil paketi sizlerin kullanımına sunulacaktır.​

Dil Paketi – Türkçe Dil Nasıl Yüklenir?

Admin Panel üzerinden Tasarım ve Diller alanına giriş yaparak Yükle düğmesine tıklayın, Yükleme seçenekleri alanından Mevcut dilin üzerine yazdır seçeneğini işaretleyerek Türkçe (TR) seçimi yapın.

Hazırladığımız dil paketi XenForo 2.2 orjinal sürümü üzerine güncellenmiş olup %99 tüm kelime ve cümlelerin çeviri yapılmıştır. %1 lik ihtimalide gözden kaçan kısım olarak var sayıyorum. Çeviri yaparken baz aldığımız birincil husus kelimenin veya cümlenin Türkçe karşılığından ziyada forum ve panel üzerinde taşıdığı anlamlar veya görevler baz alınarak hazırlamaya gayret gösterdik.

Sizler de eksik çeviri veya kelimenin kullanıldığı alana göre eksik anlam/ifade ile karşılaşırsanız bizlere bu konu üzerinden bildirebilir ve yoruma sunabilirsiniz. Sunduğumuz Türkçe dil paketinin içeriğinde harici bir link/site adı veya reklam bulunmamaktadır. Sizlerden ricamız dosyayı indirip farklı platformlarda paylaşacak olursanız referans olarak site adresimizi belirtmeniz.

Etiketler

Emre YILDIRMAZ

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emree.org ‘da devam ettiriyorum. Daha fazla bilgi al
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
error: