xenForo

XenForo 2.2.0 ve Eklentileri Beta 1 Çıktı

xenForo 2.2.0 beta olarak yayınlandı! İşte sürüm yenilikleri ve xenForo 2.2.0 sürüm hakkında haberler

XenForo 2.2.0 Beta 1’in artık aktif lisansa sahip tüm müşteriler için mevcut olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. XenForo 2.2, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok sayıda yeni özellik ve iyileştirme içerir:

Ve daha fazlası! Yukarıdakiler ve diğer yeni değişiklikler / iyileştirmeler özellikleri hakkında daha fazla bilgi gördünüz mü? Forum.

Bu beta yazılımıdır. Resmi olarak desteklenmemektedir.
Üretimde çalıştırılmasını önermiyoruz.

Lütfen bunun beta yazılımı olduğunu unutmayın . Bilinen hataları ve eksik işlevselliği içerir. Beta yazılımını bir üretim ortamında çalıştırmanızı önermiyoruz ve destek şu anda topluluk forumlarındaki sorularla sınırlıdır.

Eklentiler ve özel stiller 2.2 sürümüne yükseltildikten sonra bozulabilir. Eklentilerinizi iyice test etmeli veya güncellemeleri aramalısınız. 2.2’ye eklenenlere benzer özellikleri kapsayan eklentilere özellikle dikkat edin; bunlar temel XenForo verileriyle çakışabilir. Veri çakışmaları bulunursa, yeni bir eklenti sürümünde veya 2.2’ye yükseltmeden önce eklentiyi kaldırarak çözülmeleri gerekir .

Beta yazılımı çalıştırmayı seçerseniz , verilerinizin bir yedeğini almanız sizin sorumluluğunuzdadır . Bir yükseltme girişiminde bulunmadan önce bunu yapmanızı öneririz. Şüpheniz varsa, her zaman üretim verilerinizin bir kopyasında test yükseltmesi yapın.

Etkin lisansa sahip tüm müşteriler artık yeni sürümü müşteri alanından indirebilir.

İndir XenForo 2.2.0 Beta 1

Lisanslı müşteri alanından

XenForo 2.2.0 Beta 1 sürümünün yanı sıra, resmi eklentilerimizin her birinin güncellenmiş sürümlerini de yayınlıyoruz:

  • XenForo Medya Galerisi 2.2.0 Beta 1
  • XenForo Kaynak Yöneticisi 2.2.0 Beta 1
  • XenForo Gelişmiş Arama 2.2.0 Beta1

Bunların her biri, XenForo 2.2’deki yeni özelliklerle entegre olacak ve kendilerine ait özellikler ekleyecek şekilde güncellendi:

Medya Galerisi:

Işık kutusunda gezinme ve ek yansıtma

Kaynak Yöneticisi:

Takımlar, özel alanları gözden geçirme ve oylamayı inceleme

Gelişmiş Arama:

Konu oluştururken veya görüntülerken benzer konular

Bu eklentiler için aktif lisansa sahip müşteriler yeni sürümleri müşteri alanlarından indirebilir.

Resmi eklentileri indirin

Lisanslı Müşteri Alanından

Gereksinimler

Minimum gereksinimler şunlardır:

  • PHP 7.0 veya daha yenisi
  • MySQL 5.5 ve daha yenisi
  • Burada listelenen tüm eklentiler XenForo 2.2 gerektirir.
  • Gelişmiş Arama için en az Elasticsearch 2.0 gerekir

Not: Burada yalnızca PHP sürüm gereksinimleri değişmiştir. Bununla birlikte, PHP 7.0 çalıştırıyor olsanız bile, hız, güvenlik ve kararlılıktaki iyileştirmeler için en erken fırsatta PHP 7.4’e yükseltmenizi önemle tavsiye ederiz. Ayrıca MySQL 5.7 / 8.0 (veya eşdeğerini) öneririz.
Kurulum ve yükseltme talimatları

XenForo’nun nasıl kurulacağı ve yükseltilebileceğine ilişkin tüm ayrıntılar XenForo kılavuzunda bulunabilir . XF 2.1’den tek tıklamayla yükseltmeler mümkündür, ancak Seçenekler> Temel kart bilgileri’nde “Yalnızca kararlı yükseltmeleri kontrol et” seçeneğinin işaretini kaldırmalısınız. XF 2.2 yükseltmesi tamamlandıktan sonra resmi eklentiler de yükseltilmelidir.

Lütfen bunun beta / önizleme yazılımı olduğunu unutmayın . Bilinen hataları ve eksik işlevselliği içerir. Üretim ortamında beta yazılımının çalıştırılmasını önermiyoruz veya desteklemiyoruz. Beta sürümleri için destek, burada topluluk forumlarındaki sorularla sınırlıdır.

Etiketler

Emre YILDIRMAZ

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emree.org ‘da devam ettiriyorum. Daha fazla bilgi al
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
error: