Tanıtım

Zamanım Çok Hiç Geçmiyor Diyenlere Oyunsoft Sitesi

Çoğu zaman eğlenmek için park’a,lünapark’a,atari salonlarına vb. Yerlere giderek eğlenmeğe çalışırız artık bu derdinize son vermek için yeni bir flash oyun sitesini tanıtarak eğlencenizi dışarıda arama derdine son vermeye çalışıcağım. Fark ettiğiniz gibi sitemizin en altındada çeşitli kategorilerinden oyunları bulunuyor oyunsoft‘un.
Siteyle ilgili sizlere diyiceğim en güzel öneri şu kafanız karışık veya hangi oyunu oynuyucağınıza karar veremediyseniz sitenin üst menüsünde bulunan oyun karıştırıcıya tıklayarak rastgele bir oyun karşınıza gelmesini sağlayabilirsiniz her tıkladığınızda yeni bir eğlence gelicektir karşınıza günder girer rahat 5-10 defa tıklarım oyun karıştırıcıya eliniz alıştığınızda tıkladıkça tıklayasınız geliyor :D.
trafik kontrol
Sitede size tavsiye edebiliceğim en güzel oyun hangisi dersenizi hiç tereddütsüz Trafik oyunları olucaktır çünki nedenini hemen açıklayayım Trafik kontrol 1 oyunu var girdiğinizde görürsünüz zaten toplam 10 seriden oluşmakta bir başlarsanız 2güne anca bitirirsiniz zaten ama kaba taslak bir açıklayayım aslında çok basit bazen zor bazende heycanlı bir oyun yapmanız gereken sadece açıklamalardanda okuduğunuz gibi klavye ve fare ile trafik ışıklarını kontrol etmek bukadar basit ama ilerleyen levellerde oyun çok zorlaşıyor hele bide düşünün 10serili lafın kısası zaman geçirmek istiyorsanız tam size göre.

Etiketler

Emre YILDIRMAZ

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emree.org ‘da devam ettiriyorum. Daha fazla bilgi al

6 Yorum

  1. vaybe ne aksiyon oyunları varmış hayran kaldım bide mario oyunları var onlarda güzelmiş :)

  2. Cok Güzel Bİ Site Gercekten Kardeslerime Gonul Rahatlıgıyla Acıp Oynatabiliyorum.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
error: