Tanıtım

Natro.com ® Hakkında

Uzun zamandır müşterisi olduğumu sizlere zaten söylemiştim. Sizlere Natro Hosting hakkında ufak tefek bilgiler vereyim dedim :) 2000, 2001 yıllarında Natro Hosting ile bir okul sitesi hazırlarken tanıştım. Turgutlu Lisesi okul sitesini natro‘nun sunucusunda yapmayı öğrendim :)  Natro Hosting müşteri hizmetleri servisi, veri merkezi ve operasyonel danışmanlık hizmetleri, satış ve pazarlama desteği Çizgi Telekomünikasyon Hizmetleri Ltd.Şti. tarafından verilmektedir.Size kendi sitesi üzerinden alıntı yaparak hakkında kısmını kısaca yazayım :)

Natro Hakkında
Natro Hakkında
[quote_center] 1999 yılında kurulan Natro Communication Ltd., 2003 yılından itibaren “anında kurulum”, “online türkçe kontrol paneli”, “uluslararası alan adı kaydı” gibi başlıklı hizmetlerimizle web hosting sektörüne adım attık. Şimdiyse Türkiye’nin ilk cloud hosting platformunu işletmenin gururunu yaşıyoruz.customerCare1
Bügün Natro Communication Ltd., natro.com markası altında Türkiye’nin en büyük web hosting firmasıdır.Istanbul Esentepe Merkezli ofis ve veri merkezimizde otuzdan fazla çalışanımız, dünya standartlarında Tier 2+ veri merkezimiz ve 10 yılı aşan tecrübemizle yetmiş bin den fazla müşterimize hizmet veriyoruz.
Hizmetlerimizi Alan adı servisleri, web Hosting, sunucu kiralama ve barındırma, Güvenlik çözümleri ve müşteri destek servisleri başlıklarında gruplayabiliriz.
Müşteri Destek Servislerimiz ve buna bağlı olarak müşterilerimizin memnuniyeti en yüksek önemi verdiğimiz konudur. Ülkemizdeki tüm diğer firma ya da kurumlardan farklı olarak ilk iletişiminizde çözüme ulaşabilmenizi hedefliyoruz. Her müşterimiz için ayrı ayrı tahsis ettiğimiz müşteri destek uzmanlarımız tüm sorunlarınız için ilk temasınızda çözüm üretebilmeleri için seçilmiş ve yetiştirilmişlerdir.customerCare2
Ayrıca servis altyapımızda kullandığımız yazılımların birçoğunu firma bünyesinde geliştirmekteyiz. Buda Natro Communication Ltd. ülkemizdeki diğer servis sağlayıcılardan ayıran en önemli özelliktir.
Verdiğimiz tüm hizmetler için ayrı ayrı servis seviye garantileri(SLA) sunmaktayız. Sözleşmelerimizi aşağıdaki bölümden inceleyebilirsiniz. Ayrıca alan adı servisleri kapsamındaki ürünler hariç tüm ürünlerimizde 15 gün koşulsuz geri iade garantisi vermekteyiz.
[/quote_center]

Çizgi Telekom Vizyonu;

Uluslararası web hosting sektöründe öncelikle ülkemizde ve sonrasında tüm dünyada, en yüksek standartları sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen, insana ve çevreye duyarlı öncü ve lider firmalardan biri olmak.

Çizgi Telekom Misyonu;

Kuruluşumuzdan bu zamana sadık kaldığımız misyonumuz, öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve memnuniyetini hedefleyen iş anlayışımızdır. Bu kapsamda sunduğumuz servislerde kullanımı kolaylaştırmak, servisin içeriğini zenginleştirmek, uygun customerCare3fiyatlarla müşterilerimize artı değerler katabilmek önceliklerimizdir. Samimi ve çalışkan ekibimizle, en kısa sürede en verimli çözümleri sunabilmek, satış ve satış sonrası servislerimizle müşterilerimize güven verebilmek, sürekli devam eden arge çalışmalarımızla yeni gelişen dünya standartlarını hızla müşterilerimize sunabilmek, hiçbir zaman son bulmayacak mükemmele ulaşma misyonumuzun bir parçasıdır.

Çizgi Telekom Kalite Politikası;

Kalite politikamız, hiç son bulmayacak mükemmele ulaşma yolunda vazgeçilmez değerlerimizdir. Kalite politikamızın temeli, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımızdır.
customerCare4
Bu çerçevede; Müşterilerimizin taleplerinden başlayarak hizmetin sunulamasına kadar olan süreçlerin dökümantasyonu oluşturulmuş, tüm aşamalar kayıt altında takip edilecek şekilde yapılandırılmıştır. Amacımı; Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümlerle karşılamak, verimliliği arttırmak, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmak, uzun yıllar beraber çalışabileceğimiz müşteriler kazanabilmektir.

Hızlı Bakış

snapshotArrow Çizgi Telekom, 1999 yılında kuruldu.
Istanbul-Türkiye Merkezli
snapshotArrow2011;
snapshotIcon30+ çalışan
snapshotIcon70.000+ müşteri
snapshotIcon200.000+ Alan adı
snapshotIcon60.000+ Web Sitesi
snapshotIcon200.000+ e-posta hesabı
snapshotIcon1.200+ Sunucu
snapshotIconTier2+ datacenter
snapshotIcon7/24 Müşteri Destek Servisi
snapshotIcon%99.768 kesintisizlik Garantisi
snapshotIconMicrosoft Certificated Partner
snapshotIconMicrosoft SPLA Partner
snapshotIconRipe Member
snapshotIconnic.tr kayıt operatörü
snapshotIconIcann Accredited (Nics Telekom)

-Kaynak-
Etiketler

Emre YILDIRMAZ

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emree.org ‘da devam ettiriyorum. Daha fazla bilgi al

7 Yorum

  1. Benim sitem’de Natro sunucularınnda bulunmakta. Gerçekten çok iyi yardım ediyorlar.
    Çok fazla sorun çıkardığım halde yinede yardım etmeyi sürdürdüler. WordPress konusundaki yetenekleri sayesinde yapamadığım bazı şeyleri hızlıca hallediyorlar.
    Tek sorun WordPress’in normal mail fonksiyonu çalışmıyor. Onu da WPSMTP eklentisi ile çözüyoruz zaten …

  2. Son zamanda adını çok duymuştum.Çok başarılı bi firma.Sundukları hizmette çok çok iyi,kaliteli.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
error: