Kullanım Koşulları

Kişisel blog sitem olan emree.org sitesine giriş yaptığınızda ve kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda belirtilecek olan blog kullanım koşullarını ve bu koşulların ihlali durumunda oluşabilecek tüm hukuki ve maddi/manevi durumlardan sorumlusunuz.

Genel Kapsam

emree.org ve alt alan adları Emre Yıldırmaz‘a aittir. Bu sitede yayınlanan tüm içerikler Emre Yıldırmaz tarafından oluşturulmaktadır. ( Tanıtım yazıları hariç ). Blog sitemde yer alan tüm yazılar ve içerikler bizzat tarafımca hazırlanmaktadır ve bu içerikler Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup, koruma altındadır. Lisans koşullarında belirtilen şartlar sağlandığı takdirde site içeriklerini kullanabilirsiniz. Aksi durumda 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza ya da kurumunuza cezai işlem uygulatma hakkına sahibim. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ilişkin telif hakları ve yasal düzenleme koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

İçerik

Blog sayfamda yer alan içeriklerin hiçbirini kopyalamaz,alıntı yapamaz ve izinsiz web sitenizde veya forumlarda paylaşımda bulunamazsınız. Aksi durumda genel kapsam başlığında bahsedilen yasal haklar kullanılacaktır.

Ancak içeriklerimi Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı sayfasın da belirttiğim koşullar yerine getirildiği takdirde ve sadece sitenizde içeriğimin bir kısmını alıntılayarak ve alıntıladığınız kısımın sonunda ya da başında kaynak link olarak içerik bağlantısını eklemeniz koşulu ile siteleriniz de içeriklerimi paylaşabilirsiniz.

İndirilebilir Dosyalar ve Dış Bağlantılar

İndirilebilir Dosyalar

Blog sayfamda paylaştığım içeriklerim genel olarak internet sektörüne yönelik olduğu için bazı 3.part programların kullanılmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu programların doğrusunu edinmeleri için kullanıcılarıma indirme bağlantıları veriyorum.

Bu bağlamda;

  1. İndirdiğiniz programdan oluşabilecek tüm teknik veya fiziki sorunlardan kendiniz sorumlusunuz.
  2. İndirdiğiniz dosyanın çalışıp, çalışmaması durumunda bana bildirim yapmanız durumunda sorun tarafımca giderilecektir ancak bu düzeltme süresince yaşacağınız sorunlardan Emre Yıldırmaz sorumlu değildir.

Dış Bağlantılar

Blog sayfamda paylaştığım bazı içeriklerim de dış bağlantılar vermekteyim. Bu bağlantıların ait olduğu sitelerin içeriklerinden ve o sitenin dış bağlantılarından Emre Yıldırmaz sorumlu değildir. Bağlantı verilen sayfalar daha sonradan değişmiş olabilir ve bu değişimden dolayı oluşabilecek sorunlardan Emre Yıldırmaz sorumlu değildir.

Bunlara ilaveten; Ücretli olarak sitemden başka siteler backlink adını verdiğimiz sponsorlu bağlantılar vermekteyim ve bu bağlantıların ait olduğu sitelerin içeriklerinden ve kapsamlarından Emre Yıldırmaz sorumlu değildir.

Yorumlar

Blog sayfam yazılan yorumlar bizzat benim tarafından denetlenmekte ve onaylanmaktadır. Yorum yazdığınızda aşağıda ki koşulları ve kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

  1. Yazılan yorum veya yorumlardan dolayı oluşabilecek tüm hukuki ve cezai sorumluluklardan yorumu yazan kullanıcı sorumludur.

Kullanım Koşullarının Kabulü

Bu sayfayı okuduktan sonra siteyi kullanmaya devam ettiğiniz sürece tüm yasal sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız. Bu kullanım koşulları sayfası gerekli oldukça tarafımca güncellenebilir bu yüzden her siteyi ziyaretinizde bu sayfayı kontrol etmeniz önemle rica olunur.

İletişim

Her türlü görüş, öneri, soru ve sorunlarınıza benimle iletişim sayfamda ki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Reklam & Sponsorluk

Reklam veya sponsorluk için iletişim kurmak istiyorsanız eğer Reklam & Sponsorluk sayfamda ki bağlantılardan benimle irtibat kurabilirsiniz.


Bu Kullanım koşulları en son 26/02/2020 tarihinde güncellenmiştir.

Bu Kullanım koşullarını çeşitli zamanlarda güncelleyebilirim. Güncelleme yapıldığı zaman değişiklikler hemen akabinde yürürlüğe girmiş sayılacaktır. emree.org kişisel blog sitesini düzenli olarak ziyaret ediyorsanız, Gizlilik politikası ve Kullanım koşulları sayfalarını da düzenli olarak kontrol etmenizi öneririm.

Kullanım koşulları ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için iletişim sayfasını kullanınız.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

ADBlock Engelleyici Tesbit Edildi!

emree.org kişisel blog içeriklerinin yayınlanmasına devam edebilmesi için reklam kazancına ihtiyacı vardır.

İsterseniz AD Block uygulamasından emree.org alan adını kaldırarak, içerik paylaşımlarımı sürdürmek için tek gelir kaynağı reklamlar olan sitemin mevcut yayınını takip edebilirsiniz.

Lütfen sitemde reklamlara izin verin veya abone olun!