Datalife EngineHizmetler

DLE'den Wordpress'e Geçiş!

Datalife Engine yazılımından WordPress'e geçiş sağlıyorum!

Merhaba değerli okurcular. İlk kullandığım 2010 yılında sahip olduğum eyildirmaz.com alan adını eski takipçi arkadaşlarım bilir, DLE ( Datalife Engine ) olarak kullanıyordum. Belirli bir süre kullandıktan sonra ücretli olduğu için WordPress‘e geçiş yapmayı gerek duydum.

Geçiş sırasında yazdığım 5** küsür yazıyı, 200’ü aşkın yorumu. 6 kayıtlı ve yazar arkadaşlarımın kullanıcı profilini, avatarları, site içi oluşturduğum sabit sayfaları, site içerisinde kullandığım etiketleri, Oluşturduğum kategorileri ve daha fazlasını aktarmış ve WordPress ile ilk bloglamamı 2011 yılında gerçekleştirmiştim.

Datalife Engine yazılımından ayrıldıktan sonra; Hâlâ DLE kullanan arkadaşlarımın WordPress’e geçmek istediğini öğrendim. Bu konuda sizlere 100% güvence sağlayabilirim.

Geçiş sırasında veri kaybetmeyeceğinize Söz veriyorum!

Geçiş sırasında neler olacak?

  • Oluşturulan sabit sayfalar aktarılır
  • Oluşturulan kategoriler aktarılır
  • Oluşturulan etiketler aktarılır
  • Oluşturulan yazılarınız aktarılır
  • Avatarlarınız aktarılır
  • Resim içi kullandığınız grafikleriniz aktarılır ( Tüm görseller )
  • Seo düzeniniz bozulmaz! Seo Kaybı yaşamazsınız

Geçişini sağladığım kullanıcı yorumları;

Datalife Engine Türkçe desteği veren Mehmet HANOĞLU ‘nun DLE destek sitesinden https://forum.dle.net.tr/datalife-engine/soru-ve-sorunlar/2874-dle-den-wordpress-e-aktarim.html bağlantısına tıklayarak inceleme yapabilirsiniz.

DLE sisteminden WordPress sistemine geçişini sağladığım bir arkadaşın yorumu.

Çeşitli Referanslar;

  • Referanslar eklenecektir

Sizde Datalife Engine yazılımından WordPress’e geçmek istiyorsanız hemen İletişim bölümünden veya [email protected] adresine eposta gönderin. Eposta iletisi gün içerisinde cevaplanacaktır.

Etiketler

Emre Yıldırmaz

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emree.org ‘da devam ettiriyorum.

Bir Yorum

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

ADBlock Engelleyici Tesbit Edildi!

emree.org kişisel blog içeriklerinin yayınlanmasına devam edebilmesi için reklam kazancına ihtiyacı vardır.

İsterseniz AD Block uygulamasından emree.org alan adını kaldırarak, içerik paylaşımlarımı sürdürmek için tek gelir kaynağı reklamlar olan sitemin mevcut yayınını takip edebilirsiniz.

Lütfen sitemde reklamlara izin verin veya abone olun!